2015.03.20.
A boldogság nemzetközi napja március 20
A Boldogság nemzetközi világnapja. A boldogság érzése az egyetlen olyan narkotikum, ami egészséges. A boldogság keresése a legfontosabb motiváció az ember életében. Hajszoljuk, kutatjuk, megoldásokat keresünk, ideológiákat gyártunk arra, hogy miért vagyunk boldogok, vagy boldogtalanok.
A boldogságról
Érzelmekkel jellemezhető mentális állapot. Számos biológiai, pszichológiai, vallási, filozófiai magyarázata van. A boldogságot mindenki másképp akarja elérni, mindenkinek más jelent boldogságot – ez leginkább a neveltetéstől függ, a belénk plántált emberi értékektől.
Azt mondják, boldogság, boldog ember nem létezik a cél és annak elérésére irányuló küzdelem nélkül. Ez így nem teljesen igaz. Szép nap ez a mai a boldogságra: ülj ki a kertbe, parkba, és csak legyél. Hallgass, láss, érezd a nap melegét, ne gondolkozz, csak élvezd az élet csodáját, ami te magad vagy – legyél boldog csak úgy, magadért.
Ajánlott termékek

Melbourne magasított ágy - fa fekete ágykeret
A magasított franciaágyat rendkívül szép színei és szilárd, masszív vonalai...

Wellsoft pléd, wellsoft takaró
A finom meleg ölelés szerelmeseinek! Wellsoft pléd és wellsoft takaró rendkívüli és...

Stunning boxspring ágy - kárpitozott ágykeret
Lenyűgöző szépségű 100 cm magas fejvég tökéletes harmóniát biztosít, megteremti...

AD derékmerevítős ágyrács tripla léces extra-k
Tripla léces, extra ágyrács, fix fej-lábrész, váll kímélő zóna, 8,5 cm súlyhatára 110kg...



Kosár















