2014.08.07.
Ingyenes Nyomásvizsgálat a NOVETEXnél!
Tudtad, hogy a rossz fekvőfelület okozza az éjszakai forgolódást? Megoldás: ingyenes nyomástérképes vizsgálat matracvásárláskor Forradalmi újítás - Nyomástérképes vizsgálat, hogy megtaláljuk Önnek a tökéletes matracot! A nyomástérkép egy olyan eszköz, amely érzékelői segítségével meghatározza az adott matrac nyomását. Ezeket az adatokat felvisszük egy számítógépre, ahol elemezzük azért, hogy Ön számára a legtökélestesebb matracot ajánljuk!
A nyomástérkép segítségével meghatározzuk, hogy az adott matracfelületek közül melyik alkalmazkodik a legjobban az alvási szokásaihoz. Bőrünk felszínében apró hajszálerek találhatók, amelyek rossz fekvőfelületen nyomásnak vannak kitéve. Erre a test zsibbadással reagál, ami forgolódáshoz vezet.
Előzze meg ezt a folyamatot azzal, hogy NOVETEX matrac vásárlásakor, a nyomástérképen megnézi eladónk segítségével, hogy melyik matrac a legmegfelelőbb az Ön számára, hogy melyik matrac változtatja meg az életét, annak érdekében, hogy Ön mindig kipihent és kiegyensúlyozott legyen!
Segít a döntésben! Lehetséges az is, hogy Ön nem tud választani több matrac közül, mivel mindegyiket egyformán kényelmesnek találja. A nyomástérképes vizsgálattal segítünk kiválasztani a legjobbat az Ön számára!
Próbálja ki a nyomástérképes elemzést a
NOVETEX Kft-nél!
Budapest, Üllői út 81. szám alatti
NOVETEX Matrac Hálószoba szaküzletben
várunk minden kedves érdeklődőt!
Tudjon meg többet a nyomástérképes vizsgálatról itt: https://www.matrac.hu/nyomasterkep.html
Ajánlott termékek

Bamboo aktív szénszálas memóriahabos párna
Az aktív szénszálak egyedülálló kombinációja megakadályozza a baktériumok...

Calma franciaágy - fa ágykeret - bőr fejvéggel
A markáns fejvéghez harmonikusan illeszkedik a letisztult vonalú, elegáns ágytest. Alkotói...

Frottír Női és Férfi köntös - fehér frozen
Fürdés után a legfinomabb érzés belebújni egy puha, meleg köntösbe. Könnyű, extra finom...

Flexibilis NOVETEX biomatrac - kókusz matrac 2HK12
Flexibilis 2HK12, dupla komfort, hajlítható, 3 rétegű, NOVETEX latex kókusz biomatrac, 19 cm,...



Kosár

















