2011.11.09.
Pingvinek! Irány az ágy!
Íme két új fura találmány mellyel javítani lehet közérzetünkön. Ezúttal az amerikai tervezők nagyon kreatívak voltak. Nem is gondolná az ember hogy apró dolgok milyen nagy változást hoznak.
Pingvin alakú ágymelegítő
Bizonyára mindenki megtapasztalt egy vagy két hideg éjszakát, amikor az ágyba bújás nem tartozott a legjobb élmények közé hiszen hideg volt. Úgy látszik a mindennapi élet apró, ám de bosszantó gondjai elérték a tervezőket is. Elkészítettek egy tönkölly zsákocskával töltött, kívül plüss borítású pingvint mely előmelegítheti ágyunkat. A belső zsákot mikrohullámú sütőben pár percig melegíteni kell, aztán a pingvinbe visszahelyezve használhatjuk.
Bármilyen nagyszerű is ez a találmány, annyit azért a gyártó is megemlített, hogy:
"Egy pingvin, nem pingvin..."

Ágy rezegtető
Ha a felmelegített ágyunkban tökéletesen ki tudtuk magunkat aludni, minden idők legjobb éjszakáját tudjuk magunk mögött, egyes eszközök még az ébredésben is segítenek. Az alább látható készülék tulajdonképpen egy speciális ébresztő óra. A párna alá helyezve lehet használni, közvetlenül a konnektorba dugva. A kijelölt időponthoz érve az eszköz elkezd rezegni és ezzel ébreszti használóját.
Ajánlott termékek

Nevada 90x200 cm rugós szállodai matrac 33 - Sealy
A Sealy Nevada 90x200 cm acélrugós hotel matrac. 130 kg súlyhatár 33 cm magas, lágy matrac....

Passion Plush 120x200 táskarugós matrac 34 - Sealy
Táskarugós, puha, lágy zónázott 120x200 matrac, topperrel. 10 év garancia. Súlyhatár 130kg....

Florida komód tömör fa - wenge
KIÁLLÍTOTT KOMÓDOK KIÁRUSÍTÁSA – Egyedi, kishibás darabok most kedvezményes áron!...

Baba hálózsák, gyerek hálózsák - téli
Ez a hálózsák a baba és a kisgyerek saját kis birodalma lesz a téli időszakban. Kedvére...



Kosár















