2011.11.09.
"Tiszta Álom" III. - Testen kívüli élmények...
Amikor az ember először hall erről a jelenségről, vagy először tapasztalja meg, a legelső kérdése az hogy mire jó ez? Vagy mire lehet használni?
Ahogy az alvó ember először tapasztalja meg az éber alvás élményeit, amikor rébred hogy sem a fizikai sem a társadalmi törvények nem érvényesek rá, minden kérdésre megkapja a választ.
Elmesélések alapján az első tapasztalatok, élményeket a fantázia határtalasága, a vad, kalandos álom adja. A legkedveltebb jelenség a repülés. A legtöbb ember azt mondja hogy az első éber alvása volt számára a világ legjobb élménye mivel átérezhette azt a határtalan szabadságot és felvidító élményt, mely végig kísérte a valóságban. Ezeket az embereket vonzza az hogy "álom"-ban tett élményeiknek nincsenek következményeik.
Sajnálatos módon ez a határtalan szabadság és a velejáró élmények egyes embereknél a visszájára fordul. Ezek a fantáziálások féktelen rémálmok kezdetei számukra és gyakran ez nyomasztja őket.
Az éber alvás alatt az ember a képzelő erejét használja és ez segít neki a mindennapokban. Azokat az élményeket melyeket alvás közben "él át" az emberi agy ugyanazzal az eljárással állítja elő mint azokat melyek a valós életben keletkeznek. A mindennapi ember számára nagy segítséget jelenthet emberi kapcsolatok javításában, művészi megoldások fejlesztésében és egyéb kreatív tevékenységben is.
Matrac, ágy, ágyrács és gyapjú termékek az egészséges alváshoz!
Ajánlott termékek

Alessia egyszemélyes kanapé - kanapéágy
Alessia egyszemélyes ágyazható kanapé NOVETEX - Ágyban a legjobb!

Gumis Jersey lepedő - Zartrose rózsaszín
Zartrose világos rózsaszín Jersey gumis lepedő 90/100x200, 140/160x200, 180/200x200 méretben...

Hempergő szett, hengerpárnával
Szeretné otthon kellemesen tölteni a délutánt? A habpehely töltetű hempergő a legjobb...

Flexibilis NOVETEX biomatrac 80x200 - kókusz matrac 4HK6
Flexibilis 4HK6, dupla komfort, hajlítható, 3 rétegű, NOVETEX latex kókusz 80x200 biomatrac, 15...