Tel: +36 70 930 4040

Email: web@matrac.hu


Kezdőlap

Ossza meg!


Hálószoba bútor


Terméklista szűkítése - Feltételek

Hálószoba bútor garnitúra - szett

Hálószoba bútor tömör fa garnitúra - szett franciaágy, komód, éjjeliszekrény, lábvégpad, ruhás szekrény, fésülködőasztal, tv állvány, gardróbszekrény, ágyneműtartó méretre.

Design bútorok, kisbútorok fotelágyak

Mindenki egyedi nappalit, meghitt hálószobát, otthonos lakást szeretne magának, melyeket főként a bútoraink jó kiválasztásával tudunk elérni. Dizájn egyedi, praktikus kisbútorok.

Kinyitható - ágyazható kanapék

Kinyitható, ágyazható kanapé - mindennapos alvásra! Olasz kanapék kényelmes, memóriahabos, zsákrugós vagy hideghab matraccal teljes ágyként használhatók! Nézd meg Kinyitható, ágyazható kanapé, sarokkanapé ágyazható, L alakú ágyazható kanapé, kanapé kinyitható,...

Éjjeliszekrények

Mindenki megtalálja a számára legideálisabb éjjeliszekrényt, legyen szó hagyományos, lebegő, egy vagy két fiókos vagy polcos éjjeliszekrényről, egyedi méretben, anyagban.

Komódok

Modern lakberendezési megoldás a fiókos komód a hálószobába, mely egy mindent külön fiókban elrejthető, titkos fehérneműk, fegyelmezett rendjét és intimitását garantálja.

TV állvány - TV szekrény

Frissítse fel otthonát egy egyedi és időtálló tömör fából készült tévészekrénnyel. Lakása még otthonosabb lehet! Stílusosságot és eleganciát kölcsönöznek hálószobájának!

Ágyvég pad - lábvég pad

Elengedhetetlen, elegáns kiegészítője a hálószoba kényelmének az ágyvég pad. Praktikus és luxus érzetét is kelt. Harmonikusan illeszkedik a franciaágy elé.

Szekrény

Tegye otthonossá és különlegessé a hálószobáját egy időtálló tömör fa hálószoba szekrénnyel! Egyediséget és eleganciát tükröznek, és mindent elrejtenek a szem elől.

Fésülködő asztalok

Tömör fa fésülködő asztal tükörrel. A női hálószobák elengedhetetlen kelléke. Stílusossá és kifinomulttá teszi a hálószobát, segíti a reggeli szépítkezést, sminkelést.



1. Hálószobabútor: A tökéletes hálószoba nyomában

Rohanó világunkban nincs máskor egy perc nyugtunk se, mint esténként saját hálószobánkban. Éppen ezért kifejezetten fontos, hogy lakásunk, otthonunk ezen része kényelmes, és minden igényt kielégítő berendezéssel legyen ellátva – hiszen a pihenés, a regenerálódás a stresszel teli életben csak ebben a közegben valósulhat meg.

A hálószoba bútor megválasztása éppen ezért majdnem olyan fontos, mint a jó matrac és ágy beszerzése. Ha ugyanis a hálószobád tökéletes helyet biztosít a pihenéshez, az az életed többi részére is kihat majd!

 

2. Hálószoba bútor:  vásárlás – mire kell ügyelned?

A hálószoba bútor vásárlás gyakran a hely adottságaitól is függ, de leginkább a Te ízléseden múlik. Mindenképp érdemes azonban jól átgondolni a berendezést: az igényes, stílusos és letisztult hálószoba a megfelelő tárolóberendezésekkel kellemes érzetet kelt – így a pihenés is jobban megoldott.

Fontos továbbá ügyelned a kiválasztott hálószoba bútor minőségére is: a legtöbb ember ugyanis ezeket a bútorokat több évre tervezi, nem érdemes tehát silány minőségű termékekkel berendezned hálószobád! Gondolj csak bele, hogy egy nyikorgó ágy, egy hiányzó ágyrács vagy éppen egy lötyögő hálószoba szekrény ajtó mennyi kellemetlenséget okozhat….

De lássuk, mi minden férhet bele a hálószoba bútor kategóriába – azaz ezekre lehet szükséged a tökéletes hálószobához!

 

3. Hálószoba bútor – ágyak, ágykeretek

A legtökéletesebb matrac is hamar tönkre mehet, ha nincs meg hozzá a megfelelő keret. Az ágy, az ágykeret kiválasztása tehát rendkívül fontos, hiszen ebben fogod tölteni a pihenőidőd nagy részét. Egy jó ágykeret elég masszív és praktikus ahhoz, hogy tökéletes kiegészítője legyen hálószobádnak!

 

4. Hálószoba bútor – az éjjeli szekrények…

Praktikus és dekoratív hálószoba bútordarab az éjjeli szekrény, amely nélkül alig lehet már elképzelni hálószobát. Az éjjeliszekrény kiválasztásakor gondold végig, pontosan miket és hogyan szeretnél benne tárolni!

Számos zárt és nyitott, design és praktikus éjjeliszekrény található már a piacon – a legtöbb persze kifejezetten passzol a hozzá tartozó ágykerethez!

 

5. Hálószoba bútor:  garnitúrák – ha nem szeretnéd magad összeválogatni!

Van, aki szeret mindent maga kitalálni, és van, aki az egyszerűbb megoldások híve. Az utóbbi csoport lehet hálás a hálószoba bútor garnitúrák kitalálóinak :)

Ezek az egymáshoz passzoló bútordarabok ugyanis akár a teljes berendezést is kitehetik – maximum dekorációs elemekkel, lámpákkal kell hozzájárulnod a tökéletes hálószoba felszereléshez, ha ezeket választod.

 

6. Hálószoba bútorok: komódok, szekrények, tárolók…

Ha vagy olyan szerencsés, hogy egy nagyobb otthonba, esetleg külön gardróbszobával rendelkezel, akkor ezek a hálószoba bútordarabok általában nem az ágy mellett foglalnak helyet, de még csak nem is a hálószobában.

Ez azonban sajnos nem mindenkinek adatik meg – számukra a komódok és fiókos szekrények, gardróbszekrények is leggyakrabban a hálószobában foglalnak helyet. Fontos a jó pakolhatóság és a strapabírás, hiszen minden reggel itt indítod majd a napod! :)

 


Ajánlott termékek


100 napos visszavásárlási garancia!
California 140x200 cm szállodai Sealy matrac - NOVETEX - Ágyban a legjobb!

California 140x200 cm táskarugós szállodai Sealy matrac 34

A California 140x200 cm matrac luxus kategóriás táskarugós topperrel ellátott hotel Sealy...

Kérjen ajánlatot
matrac.hu
habszivacs matrac
Gyermek szivacsmatrac

EASY 8 70x120 - Szivacsmatrac

EASY 8 cm 70x120 cm-es szivacsmatrac egy korszerűen kifejlesztett pénztárcakímélő félkemény...

Kérjen ajánlatot
matrac.hu
Tönkölyhéj hengerpárna - NOVETEX - Ágyban a legjobb!

Tönkölyhéj párna kis henger 50x15 cm

Ez a a párna az alvászavarral küszködőknek nyújthat felüdülést. Nyak- derék- és...

Kérjen ajánlatot
matrac.hu
100 napos extra komfort garancia! Egészségpénztárra elszámolható!
Extra biomatrac - 180x200 kókusz matrac - NOVETEX - Ágyban a legjobb!

Extra NOVETEX biomatrac - 180x200 kókusz matrac 23436

Extra 23436, dupla komfortú, 5 rétegű, latex-kókusz 180x200 NOVETEX biomatrac 19 cm,...

577 990 Ft
matrac.hu

„Mindig jó ágyat és jó cipőt vegyél, mert ha nem az egyikben vagy, akkor a másikban.”– Maugham

Milyen matracot válasszak? Milyen a legjobb matrac? - Ágyban a legjobb!

Milyen matracot válasszak? Milyen a legjobb matrac?

2020.09.10. Matrac.hu

  Milyen matracot válasszak? Milyen a legjobb matrac? A legjobb matrac alátámaszt, kényelembe helyez, pihentet. Mentálisan és fizikailag is kitűnő állapotban tart. A legjobb matrac az, amibe alig várod, hogy belehuppanj és amiből nem is akarsz reggelente felkelni. Sőt néha még délben sem…  Na, ezt keresd! Próbáld ki a boltban, majd élj az otthoni próba lehetőségével! Használd ki a 100 napos visszavásárlási garanciát, vagy válassz extra garanciával...

Tovább

Matracbolt a Duna Plazában XIII kerület

NOVETEX matracbolt a Duna Plazában – Budapest XIII. kerület

2026.10.01. Matrac.hu



ÁFA-MENTES AKCIÓ OKTÓBER 15-IG! NOVETEX matracokra Duna Plaza üzletünkben is. Akciónk 2026. október 1-től október 15-ig érvényes, és más kedvezménnyel nem vonható össze. AZ AKCIÓ RÉSZLETEI → Nem tudja, melyik...

Tovább

Matracbolt Zugló

NOVETEX matracbolt Zuglóban – Budapest XIV. kerület

2026.09.30. Matrac.hu



ÁFA-MENTES AKCIÓ   OKTÓBER 15-IG! NOVETEX matracokra zuglói üzletünkben is. Akciónk 2026. október 1-től október 15-ig érvényes, és más kedvezménnyel nem vonható össze. AZ AKCIÓ RÉSZLETEI → Nem...

Tovább


Tovább a cikkekhez