Cikkek, blog, érdekességek matrac, ágy, alvás, hálószoba témában
Vitaminnal az alvászavar ellen
Általában az álmatlanságot külső faktorok okozzák (stressz, idegen környezet, stb) és ebből kiindulva az emberek számos terápián, kezelésen és vizsgálaton esnek át. Lehet hogy a vitamin hiány a válasz?
Alacsony szeratonin szint
Egy Argentínában végrehajtott kutatás szerint azoknak az embereknek akik kétműszakos munkarendben dolgoznak alacsonyabb a szerotonin szintjük. Ez rosszabb közérzethez és egészségtelen alváshoz vezet.
Klasszikus zenével az alvásért
Régóta tudjuk: a zene sokmindenre jó. Szórakoztatásra, relaxálásra és egyéb dolgokra. Egy új kutatásnak az eredményeként most már tudjuk azt is hogy az alvást is segítheti.
Duna Plaza Legszebb Kirakat 2008
A Duna Plaza Bevásárló központ új, izgalmas és érdekes programot indított útjára, melyre cégünk is benevezett.
Skype Ügyfélszolgálat
Mostantól már elérhetőek vagyunk Skype-on keresztül is! Kérjen árajánlatot azonnali üzenetküldő szolgáltatással!
3 óra ingyenes parkolás
A Duna Plaza parkolójában 2007 szeptember 1-től az első 3 óra parkolás ingyenes.
Ajánlott termékek

Kókuszmatrac 6 - NOVETEX gyerekmatrac 80x180/6 cm
Gyerek kókuszmatrac. Megakadályozza a kisgyermekkorban kialakuló gerincproblémákat.Tökéletes...

Extra NOVETEX biomatrac 80x200 - kókusz matrac 3434
Extra 3434, dupla komfortú, 4 rétegű, latex-kókusz 80x200 NOVETEX biomatrac 15 cm, súlyhatára...

Fluffy Micropocket rugós fedőmatrac 160x200
Az anatómiai komfort réteg miniatűrje! A micro pocket technológiás rugók segítségével még...

Extra NOVETEX biomatrac 140x200 - kókusz matrac 3438
Extra 3438, dupla komfortú, 4 rétegű, latex-kókusz 140x200 NOVETEX biomatrac 19 cm, súlyhatára...